Wyśmienita kawa w biurze – motywacją dla pracowników

Kawa od wieków jest stosowana jako sposób na pobudzenie. Nic więc dziwnego, że wiele osób nie przetrwałoby intensywnego dnia w pracy bez chociażby jednej filiżanki. Chcesz zadbać o swoich pracowników i zwiększyć ich motywację? Zadbaj o dostęp do wyśmienitej kawy w biurze.

Dlaczego warto zainwestować w ekspres do biura?

Praca w biurze nierozerwalnie łączy się z kawą. Ten gorący napój to okazja do chwili odprężenia, która wpływa na zwiększenie wydajności. Również same właściwości naparu poprawiają koncentrację i pobudzają do zwiększonego wysiłku. Porządny ekspres w biurowej kuchni sprawi, że Twoi pracownicy będą mogli cieszyć się napojem wysokiej jakości, dostosowanym do swoich preferencji i potrzeb.

Nowoczesne urządzenia tego typu są niezwykle łatwe w obsłudze. Możesz wybrać w pełni zautomatyzowaną maszynę, dzięki której Twój personel błyskawicznie przygotuje swoje ulubione napoje – espresso, americano, cappuccino, latte macchiato i wiele innych. Na pewno wpłynie to na ich zadowolenie, przez co zrewanżują się zwiększonym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki.

Jaki biurowy ekspres do kawy wybrać?

Aby idealnie realizował swoje zadanie, biurowy ekspres do kawy powinien spełniać kilka warunków. Najlepsze będą modele automatyczne, które pozwalają na przygotowanie wybranego napoju za jednym przyciśnięciem guzika lub poprzez wybór na wygodnym ekranie dotykowym. Dzięki temu każdy z pracowników poradzi sobie z obsługą maszyny.

Ważnym czynnikiem jest również wydajność – powinna być ona znacznie wyższa niż w przypadku ekspresu domowego, który służy do przygotowywania maksymalnie kilku kaw dziennie. Dlatego ekspresy do kawy biurowe są osobną kategorią produktów. Warto zwrócić uwagę na to, aby wybrany model miał wystarczająco duże pojemniki na kawę, wodę, mleko czy fusy – dzięki temu jego eksploatacji nie będą przerywały ciągłe zabiegi związane z uzupełnianiem lub opróżnianiem zbiorników.

Dobrze postawić na model energooszczędny, który jednocześnie szybko „budzi się” z trybu uśpienia, pozwalając pracownikom na sprawne przygotowanie kawy i natychmiastowy powrót do zawodowych obowiązków.

Najlepsze urządzenia znajdziesz w sklepach, które specjalizują się w urządzeniach dla gastronomii, np. w Multigastro. Szeroka oferta nowoczesnych modeli od renomowanych producentów pomoże Ci wybrać zgodnie z indywidualnymi potrzebami i budżetem. Znajdziesz tam modele niezwykle kompaktowe, które zmieszczą się w każdym biurze, jak i większe i bardziej zaawansowane ekspresy idealne do miejsc, które zatrudniają kilkudziesięciu i więcej pracowników.