Przecinarki do glazury dla profesjonalistów. Przegląd oferty

Przecinarki do glazury to podstawowe wyposażenie każdej firmy budowlanej oferującej usługi remontowe i wykończeniowe. Zaawansowane technicznie i funkcjonalne przecinarki do glazury umożliwiają szybkie wykonywanie precyzyjnych cięć płytek, zwiększając tempo i jakość układania glazury i kamienia na ścianach i podłogach. Sprawdź przegląd profesjonalnych przecinarek do glazury dla najbardziej wymagających fachowców.

Przegląd wysokiej jakości przecinarek do glazury dla fachowców

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z płytkami dekoracyjnymi, ceramicznymi kafelkami, glazurą czy kamieniem dekoracyjnym, specjalistyczna przecinarka do glazury pozwoli sprawnie i szybko przeciąć płytki wykonane z dowolnego materiału oraz o najróżniejszych wymiarach. Najwygodniejszymi przecinarkami do glazury, które zagwarantują precyzyjne, szybkie, bezpieczne i komfortowe cięcie płytek, są przecinarki stolikowe. Poznaj ich najlepsze modele na rynku.

Przecinarka do płytek Husqvarna TS 230 F

Przecinarki do glazury Husqvarna serii TS 230 F to kompaktowe i mobilne przecinarki do klinkieru i glazury napędzane silnikiem elektrycznym o mocy 800 W. Dzięki wyposażeniu tych urządzeń w wydajny system odzyskiwania wody, operator może ciąć płytki przez wiele godzin bez konieczności stosowania przerw na uzupełnienie zbiornika. Prezentowane przecinarki do glazury umożliwiają cięcie jednostronne o głębokości do 46 mm i cięcie dwustronne o głębokości do 92 mm. Model TS 230 F wyposażony jest w tarcze GS2 i regulowany prowadnik, a także umożliwia cięcie pod kątem 45o o głębokości do 37 mm.

Przecinarka do płytek Husqvarna TS 73 R

Te nieco większe gabarytowo przecinarki do glazury wyposażone są w wytrzymały system prowadnicy gwarantujący wysoką precyzję cięcia płytek o dużych formatach ( do 730 mm długości). Model TS 73 R pozwala ciąć pod kątem 45 i 90o, a także po przekątnej płytki o wymiarach 50×50 cm. Maksymalna głębokość cięcia jednostronnego to 50 mm. Przecinarki do glazury prezentowanej serii wyposażone są w silnik elektryczny o mocy 1 kW, w pompę wodną oraz w rozszerzenie blatu. Urządzenie waży 47 kg.

Przecinarka do płytek Altrad Belle Maxitile 260

Przecinarki do glazury Altrad Belle Maxitile 260 to urządzenia wyposażone w głowicę tnącą zamontowaną na szynie, która ułatwia cięcie dużych płytek. Ten model przecinarki stolikowej gwarantuje wysoką precyzję cięcia prostego oraz cięć ukośnych pod dowolnym kątem. Zastosowanie przesuwnej głowicy zapewnia duży komfort obsługi, dokładność i szybkość cięcia.

Przecinarki do glazury serii Maxitile 260 wyposażone są w silnik elektryczny o mocy 0,65 kW oraz w pojemny, 20,5-litrowy zbiornik wody. Przecinarki są kompatybilne z tarczami o minimalnej średnicy 200 mm oraz umożliwiają wykonywanie cięć o maksymalnej głębokości 40 mm i maksymalnej długości 650 mm. Konstrukcja wyposażona jest w składane uchwyty oraz w elektryczną pompę wody zapewniającą pełną kontrolę nad przepływem oraz efektywne chłodzenie ostrza.