Nowość w gastronomii – marynata i panierka Holly Powder

Marka Holly Powder wprowadziła na rynek produkty spożywcze: marynatę i panierkę, dzięki którym każdy właściciel lokalu gastronomicznego będzie mógł przygotować w krótkim czasie smaczne i apetyczne dania.

Właściciele lokali gastronomicznych wciąż poszukują sposobów, które pomogą im przyciągnąć nowych klientów oraz zatrzymać stałych klientów na dłużej. Aby odnieść sukces w branży gastronomicznej, przedsiębiorca powinien mieć na uwadze m.in. rozpoznanie potrzeb nabywców, oferowanie potraw spełniających oczekiwania klienta oraz przystępne ceny. Lokal powinien się wyróżniać np. serwując wyjątkowe, a zarazem unikalne dania bądź oferując przyjazny klimat i świetną obsługę. Tak naprawdę czynników, które mogą pomóc w pozyskaniu klienta jest bardzo wiele, zaczynając od wystroju lokalu, kończąc na relacjach pomiędzy pracownikami.

Właściciele pizzerii, barów typu fast food, którzy poszukują nowych i sprawdzonych rozwiązań, mogą skorzystać z oferty marki Holly Powder. Firma Holly Powder powstała pod koniec 2014 i już zdobyła zaufanie ponad kilku tysięcy klientów.  Ich kluczowym produktem jest marynata i panierka do kurczaka oraz ryby. Pozwalają one właścicielom lokali urozmaicić kartę menu o nowe dania m.in. nuggetsy, panierowane skrzydełka, chrupiącą rybę lub sałatkę z panierowanym kurczakiem.

Marka skupia się nie tylko na sprzedaży produktów, lecz oferuje kompleksowe wsparcie marketingowe. Lokale, które serwują dania z wykorzystaniem produktów Holly Powder mogą liczyć na wszelkie materiały reklamowe jak: menu na stoliki, plakaty, opakowania na jedzenie bądź szkolenia. Przygotowaliśmy również instrukcje w formie papierowej oraz wideo pokazujące jak marynować  oraz panierować mięso  – mówi właściciel marki – Piotr Terlikowski.

Propozycja marki Holly Powder kierowana jest głównie do lokali gastronomicznych: pizzerii, barów szybkiej obsługi bądź restauracji, aczkolwiek jej właściciel nie wyklucza franczyzy oraz sprzedaży klientom indywidualnym.

Lokale, które do karty menu wprowadzają dania z wykorzystaniem marynaty i panierki marki Holly Powder, doceniane są przez klientów. Wielu z nich wraca nawet po kilku dniach, ponownie zamawiając dania w amerykańskim stylu.

Pełna oferta marki dostępna jest na stronie: www.hollypowder.pl