Wynajem kwatery – co powinieneś zabrać z domu?

Chociaż kwatery pracownicze są najczęściej tak wyposażone, aby zapewniać warunki niemal jak w domu, pewne rzeczy warto wziąć ze sobą. Dzięki temu podczas pobytu niczego Ci nie zabraknie i będziesz mógł komfortowo spędzić czas po pracy. Co zatem warto przywieźć ze sobą?

Wynajem kwatery – Rokietnica. Co ze sobą zabrać?

To, co musisz ze sobą zabrać, wyjeżdżając w delegację, zależy w dużej mierze od lokalizacji kwatery. Rokietnica to wieś położona nieopodal Poznania, gdzie znajdują się popularne dyskonty i liczne sklepy. Wszystko, co jest niezbędne do komfortowego pobytu, możesz więc kupić na miejscu – jedzenie, środki higieny, kosmetyki, a nawet ubrania.

Wielkość ekwipunku zależy również od wyposażenia kwatery pracowniczej. Większość obiektów gwarantuje dobrze wyposażoną kuchnię, w której bez problemów można przygotowywać posiłki i spożywać je w komfortowych warunkach. Nie musisz więc zabierać ze sobą naczyń, sztućców czy też kubków.

Część kwater oferuje pracownikom ręczniki i podstawowe środki higieny osobistej, takie jak mydło, szampon czy też żel pod prysznic. Nie jest to jednak regułą. Dlatego rzeczy te warto zabrać ze sobą. Co jeszcze może Ci się przydać?

  • szczoteczka i pasta do zębów
  • suszarka do włosów
  • szybkoschnący ręcznik
  • piżama
  • klapki pod prysznic
  • lekarstwa, w tym środki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe
  • powerbank, jeśli dużo korzystasz z telefonu
  • ulubiony kubek i talerz, by poczuć namiastkę domu

Jak więc widać, lista rzeczy, które trzeba ze sobą zabrać, by komfortowo spędzić czas w kwaterze pracowniczej, nie jest długa. Zawsze warto zadzwonić na infolinię obiektu lub wysłać e-maila z zapytaniem o wyposażenie, co pozwoli uniknąć nieporozumień. Żeby umilić sobie wolny czas, zabierz ze sobą ulubioną książę.

Jeśli będziesz nocować w pokoju kilkuosobowym, weź też słuchawki. Dzięki nim zyskasz trochę prywatności i nie będziesz przeszkadzać innym podczas słuchania muzyki czy też oglądania filmów. Nie zapomnij również o ładowarkach – do telefonu i laptopa. Wbrew pozorom zdarza się to dosyć często.