PKS Bielsko Biała – dokąd można dojechać?

Osoby planujące wyjazdy często zastanawiają się, czy będą one możliwe dzięki ofercie PKS. Miejscowość Bielsko-Biała proponuje wiele przejazdów, dzięki którym można dotrzeć do różnych części kraju oraz za granicę. Autobusy przemierzające codzienne trasy to jednak nie jedyna możliwość podróżowania. Co warto wiedzieć o PKS Bielsko Biała?

Przejazdy regionalne

W rozkładzie jazdy autobusów można odnaleźć trasy pozwalające dostać się do wielu okolicznych miejscowości. Jest to korzystna oferta dla osób mieszkających w pobliżu miasta oraz turystów zainteresowanych zwiedzeniem regionu.

Dzięki wielu połączeniom można bez problemu odwiedzić różne zakątki górzystego terenu. Podróżujący nie muszą więc obawiać się o to, że miejsce ich noclegu jest oddalone od celu zwiedzania.

Wycieczki krajowe i zagraniczne

Oprócz kursujących regionalnie autobusów PKS Bielsko Biała umożliwia wzięcie udziału w zorganizowanych wyjazdach. Na stronie przewoźnika odnaleźć można ofertę wyjazdów jedno- i kilkudniowych. Dzięki nim zainteresowane osoby będą mogły zwiedzić wiele zakątków Polski.

W ofercie pojawiają się też wyjazdy zagraniczne. Wiele wycieczek umożliwia spędzenie czasu w Czechach, Austrii lub Słowacji. Możliwe jest też zwiedzanie Bałkanów i wczasy na plaży. Zależnie od odległości i planu podróże do innych państw również mogą trwać jeden lub kilka dni.

Dodatkowe usługi

Podczas planowania wyjazdu większą grupą konieczne jest zwykle wynajęcie autokaru. Taka możliwość również widnieje w ofercie PKS. Wieloosobowy pojazd może zostać wypożyczony przez grupy szkolne, przedszkolne i pracownicze. Z opcji tej skorzystają też zespoły muzyczne, działkowicze oraz duże rodziny i grupy znajomych.

Wśród atrakcyjnych propozycji pojawia się też możliwość skorzystania z ciuchci. Takie wydarzenie może okazać się wyjątkowym doświadczeniem nie tylko dla najmłodszych. Szczegółowych informacji można zasięgnąć na dworcu PKS oraz na stronie internetowej. Znajomość zróżnicowanej oferty pozwoli zaplanować wymarzone wakacje.