Skuteczny i nieinwazyjny zabieg na twarz — Jet Peel Pro

Skuteczny i nieinwazyjny zabieg na twarz — Jet Peel Pro

Wilgoć jest najważniejszym czynnikiem wspierającym wytrzymałość włókien kolagenowych. O ile powierzchnię skóry możemy nawilżyć kremami, o tyle pozostałe, głębsze warstwy na tym nie korzystają. To nieuchronnie prowadzi do przyspieszonego starzenia się skóry. Technika zabiegu Jet Peel Pro stwarza nowe możliwości znacznej poprawy tego stanu. Technologia Jet pozwala na głębsze wnikanie witamin i kwasów, zwiększając efektywność zabiegu.

Co sprawia, że ​​zabiegi Jet Peel Pro są tak wyjątkowe i nieporównywalne?

Jet Peel Pro to opracowany przez specjalną technologię, szybki strumień powietrza/cieczy. Ten strumień, składający się z mikrokropelek, jest kierowany na obszar skóry, który ma być poddany zabiegowi. W zależności od zastosowania można delikatnie i skutecznie usunąć warstwy powierzchowne, czyli martwe komórki naskórka lub nanieść na skórę substancje opracowane specjalnie do tego celu, takie jak witaminy czy kwas hialuronowy.

Dzięki dużej prędkości do 720 km/h substancje mogą wnikać w głąb skóry, nawet do 4,5 mm i tam osiągnąć pożądany efekt (wygładzenie zmarszczek, odmłodzenie skóry, napięcie skóry poprzez tworzenie kolagenu i elastyny). Ten głęboki efekt i szczególnie doskonałe wyniki leczenia zostały naukowo potwierdzone w badaniach.

Jak działa zabieg Jet Peel Pro?

W pierwszej fazie przy użyciu strumienia powietrza usuwa się martwe komórki skóry. Jednocześnie skóra zostaje nawilżona, a pory oczyszczone. Specjalną techniką aplikacji można również skutecznie i delikatnie usunąć uporczywe zanieczyszczenia skóry (zaskórniki). Zabieg oczyszczania ma przyjemny efekt chłodzący, jest całkowicie bezbolesny i sprawia, że ​​skóra jest otwarta na drugi krok.

Po oczyszczeniu skóra zostaje zaopatrywana w specjalne składniki aktywne. Witaminy (A+E, B5, C) stymulują regenerację kolagenu i elastyny, dostarczają komórkom energii, poprawiają pigmentację i koloryt skóry oraz wygładzają drobne zmarszczki.

JetPeel w porównaniu z innymi małoinwazyjnymi metodami odmładzania skóry

Aby w naturalny sposób poprawić wygląd skóry, minimalnie inwazyjne metody leczenia zmarszczek zwykle opierają się na procesie gojenia się ran przez organizm oraz wstrzykiwaniu dobrze znanych składników aktywnych przeciwstarzeniowych, takich jak witaminy A, C, E, B i kwas hialuronowy w głębsze warstwy skóry.

Peelingi kwasami owocowymi, mikrodermabrazja, lasery ablacyjne i mikronakłuwanie, aby wstrzyknąć aktywne składniki kosmetyczne w głębokie warstwy skóry, złuszczają, perforują i rozdrabniają warstwę ochronną skóry.

Wszystkie mają wspólną funkcję — usuwają zrogowaciałą warstwę skóry, która składa się z martwych komórek naskórka. W tym celu zadaje się skórze najmniejsze rany, aby pobudzić proces gojenia się rany i pobudzić ją do tworzenia nowego kolagenu i elastyny. Rezultatem jest zazwyczaj jaśniejsza, bardziej jednolita i pełniejsza skóra.

Jet Peel Pro daje znacznie lepsze efekty, ale jest dużo łagodniejszy, ponieważ nie uszkadza skóry i jej bariery ochronnej. Jet Peel transportuje wysoce aktywne składniki przez nienaruszoną barierę do głębokich warstw skóry, nie dotykając jej. Bariera ochronna jest utrzymywana i odnawiana.