Eleganckie stylizacje i trampki

Trampki doskonale sprawdzają się jako dopełnienie stylizacji casualowych, jednak coraz częściej można je również spotkać w połączeniu z nieco bardziej eleganckimi ubiorami. Rozwiązanie jest niezwykle efektowne oraz pozwala przełamać wszelkie panujące powszechnie schematy.

Klasyczna elegancja i trampki

Coraz częstsze inspirowanie się streetwearem dowodzi, że trampki mogą stać się idealnym dopełnieniem wszelkich eleganckich stylizacji. Obuwie, takie jak Converse długie, całkiem nieźle  prezentują się w asyście klasycznych płaszczy, koszul, żakietów, a nawet idealnie skrojonych garniturów. Trampki z długą cholewką doskonale sprawdzą się zarówno w damskich, jak i męskich stylizacjach w eleganckim stylu. Gwiazdy coraz częściej pokazują się na galowych imprezach oraz czerwonych dywanach w długich sneakersach, co bardzo często wygląda naprawdę imponująco i często trafia na pierwsze strony gazet. Sukienki od znanych projektantów, czy garnitury skrojone na miarę wbrew pozorom całkiem nieźle grają ze sportowym obuwiem, tworząc zwracające na siebie uwagę, nowoczesne połączenie na miarę XXI wieku. Odkryciem ostatniego czasu jest połączenie białych trampek z długim, camelowym płaszczem o klasycznym kroju. Rozwiązanie nie tylko wygląda niezwykle estetycznie, ale również zachwyca ze względu na wygodę oraz uniwersalność.

Trampki do garnituru – wypada czy nie?

Kiedyś połączenie obuwia sportowego i garnituru było niezwykle szokujące, dziś Ta tendencja zmieniła się o 180 stopni. Niegdyś po tego typu rozwiązanie sięgali jedynie miłośnicy ekstrawaganckich strojów oraz niebanalnych rozwiązań. Dziś połączenie stało się nieco bardziej powszechne i stosowane również na co dzień, na przykład przez pracowników korporacji. Połączenie trampek  z garniturem na pierwszy rzut oka może wydawać się ryzykowne, jednak dokładnie dobierając poszczególne elementy ubioru, można zachwycić kompozycją. Przede wszystkim należy postawić na lekki, sportowy krój garnituru oraz na naturalne materiały. Dobrą kompozycją są długie trampki za kostkę i garnitury w jasnych kolorach.

Białe trampki – idealne w stylizacjach eleganckich

Statystycznie patrząc, to właśnie białe trampki najczęściej stanowią dopełnienie eleganckich stylizacji. Dzięki nim połączenie nabiera niebanalnego wyglądu oraz wyróżnia się lekkim charakterem. To idealna propozycja na letnie dni.