Co podarować na urodziny koleżance z pracy?

Wybór prezentu dla koleżanki z pracy może okazać się twardym orzechem do zgryzienia. Bez obaw – kierując się naszymi sugestiami, bez trudu wybierzesz idealny podarunek, który sprawi jej prawdziwą radość.

W przypadku tego rodzaju podarunku należy skupić się na upodobaniach i pasjach danej osoby. Nie zawsze jednak dobrze znamy naszych współpracowników – zwłaszcza jeśli któraś z osób została zatrudniona niedawno. Sprawdź nasze pomysły na uniwersalny prezent dla kobiety, idealne w przypadku np. urodzin koleżanki z pracy.

Kubek Panda z kieszonką na ciastko

Czy znasz kogoś, kto nie lubi dogadzać sobie choćby odrobiną słodkości? My też nie! Przerwa w pracy może stać się chwilą zapomnienia, jeśli do kawy dorzucisz ciastko czy kawałek ciasta. O ile zwyczajne kubki to dość typowy prezent, ten z kieszonką na słodkości jest jego urzekającą wariacją, która bez wątpienia ucieszy Twoją koleżankę z pracy.

Kalendarz na nowy rok

Nawet jeśli nowy rok już się zaczął, wiele osób bez wątpienia zapomniało o zakupie kalendarza. A przecież dla każdej nowoczesnej, dobrze zorganizowanej kobiety to podstawowe akcesorium! Jeśli Twoja koleżanka była zbyt zajęta, by kupić kalendarz, uznaj to za sygnał, że będzie to prawdziwie trafiony prezent.

Zdrapka dla biegacza

Twoja koleżanka często wspomina o zamiarze ćwiczeń, ale nie może znaleźć na nie czasu lub motywacji? A może już jest zapaloną sportsmenką? W każdym z przypadków zdrapka dla biegacza bez wątpienia ją ucieszy. Jest to gadżet, który pozwoli monitorować sportowe osiągnięcia i zaznaczać postępy poprzez zdrapywanie kolejnych elementów z plakatu. To bardzo motywujące!

Bezprzewodowa ładowarka

Prezent idealny dla każdego, niezależnie od płci. W dzisiejszych czasach, gdy intensywnie użytkujemy wszelkiego rodzaju urządzenia elektroniczne, ze szczególnym uwzględnieniem smartfonów, taki podarunek to zawsze strzał w dziesiątkę. Fakt, że zazwyczaj przybiera ciekawe formy, to kolejny plus, przemawiający za jej zakupem. Bezprzewodowa ładowarka może mieć np. kształt apetycznego donuta – i nie tylko!

Jeśli chcesz kupić efektowny prezent dla kobiety, który bez wątpienia jej się przyda, celuj w przedmioty o uniwersalnym charakterze, stanowiące jednocześnie przykład unikalnego designu. Z naszą listą to proste!