Promocja wydarzenia – dlaczego ulotka jest ważna?

Promowanie eventów nie jest prostą sprawą. Wyjaśniamy, jakie znaczenie mają ulotki i dlaczego stanowią one nieodłączny element promocyjny!

Spora część osób dowiaduje się o wielu planowanych imprezach oraz innych wydarzeniach w przestrzeni publicznej właśnie z ulotek. Mimo że czasem wydają się fizycznym spamem „nękającym” skrzynki pocztowe, to właśnie one umożliwiają nam pozyskanie wiedzy o rzeczach, na które w internecie nie sposób byłoby trafić.

Promocja wydarzeń metodą tradycyjną

Ulotki, które docierają do naszych mieszkań i miejsc pracy nierzadko odkładamy w jedno wydzielone miejsce z przyzwyczajenia. Ale spośród tych wszystkich nudnych ulotek być może właśnie Twoja przykuje uwagę odbiorcy. Obok ulotek nie sposób bowiem przejść obojętnie. Lądują w naszych skrzynkach pomiędzy listami i rachunkami, więc kiedy przeglądamy pocztę, zaglądamy również do ulotek.

Promocja wydarzenia w postaci ulotki może trafić do lokalnej społeczności i zainteresować ją. W związku z tym warto postawić w tym przypadku na dystrybucję ulotek w bezpośredniej okolicy miejsca, w którym ma odbyć się organizowane wydarzenie. Wypunktuj na niej najważniejsze zdarzenia mające odbyć się w czasie trwania eventu i poinformuj jasno, dlaczego warto się tam pojawić. W połączeniu ze spójną i czytelną warstwą graficzną, odpowiednio sformułowane „call to action” przyciągnie tłumy!

Ulotki promujące wydarzenia w Chroma

Jeżeli chcesz skutecznie wypromować organizowane wydarzenie drogą ulotkową, zajrzyj na stronę https://chroma.pl/pl/ulotki i zapoznaj się z ofertą wydruku ulotek. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły Twojego zlecenia i dobrać odpowiednie rozwiązania. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, służymy pomocą i poradami.