Wydajność i wielkie możliwości – podnośniki elektryczne

Każdy przedsiębiorca dobrze wie, że prowadząc dużą inwestycję budowlaną, należy postawić przede wszystkim na jakość. Korzystanie z półśrodków (m.in. awaryjnych, niewydajnych maszyn czy niewykwalifikowanego personelu) narazi nas raczej na dodatkowe koszty, niż podreperuje budżet.

Na szczęście na rynku funkcjonują firmy, które w swej ofercie posiadają wysokiej jakości urządzenia, a przy tym szerzą niezbędną wiedzę z zakresu ich używania oraz bezpieczeństwa podczas prac budowlanych i konserwacyjnych. Przykładem jest marka JLG, która w obszarze maszyn ciężkich działa od pół wieku, dostarczając swym klientom podesty robocze i ładowarki teleskopowe o ponadprzeciętnej wydajności i wielkich możliwościach.

Zwyżki elektryczne – maszyny do pracy wewnątrz i nie tylko

Spora część bogatej floty JLG składa się z podnośników elektrycznych – https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podnosniki-elektryczne/. Maszyny te przeznaczone są przede wszystkim do pracy wewnątrz budynków (np. na halach magazynowych), jednakże oferta obejmuje również modele mogące z powodzeniem pracować w terenie. W aktualnej sprzedaży znajdują się:

  • podnośniki nożycowe (najwyższa dostępna wysokość robocza w tej kategorii to 14,19 m);
  • podnośniki przegubowe (mogące pracować na wysokości do 15,72m);
  • zwyżki przenośne z serii AM, których wysokość robocza wynosi 14,42 m;
  • podesty masztowe/pionowe z serii Toucan idealne do pracy w magazynach (wysokość robocza – 12,65 m) mogące pokonywać wzniesienia o nachyleniu nawet do 25%;
  • podnośniki gąsienicowe pozwalające na pracę na wysokości aż do 25,60 m;
  • podnośniki magazynowe i pionowe dla personelu przeznaczone do prac na ograniczonej przestrzeni (np. w wąskich korytarzach).

Pełne wsparcie serwisowe na 36 miesięcy

Na wszystkie nowe podnośniki ze stajni JLG producent daje gwarancję na 36 miesięcy – dzięki temu klient ma pewność pełnego wsparcia serwisowego na bardzo długi okres.

Ponadto firma JLG prowadzi profesjonalne szkolenia dla operatorów z zakresu BHP oraz użytkowania podestów roboczych (kategoria 1P) i ładowarek teleskopowych (kategoria 1WJO).