Udogodnienia w toaletach przenośnych

Toaleta przenośna to najlepsze i często jedyne higieniczne rozwiązanie w sytuacji braku dostępu do kanalizacji. Nowoczesne mobilne WC to idealny wybór na budowę osiedla, koncert na świeżym powietrzu albo działkę letniskową. Profesjonalne firmy oferują wynajem przenośnych toalet różnego typu. Sprawdź, jakie znajdziesz w nich udogodnienia.

Toalety standard i jakości premium

W Polsce znajdziesz wiele profesjonalnych firm oferujących wynajem toalet przenośnych Poznań, Białystok, oraz Kraków, ale również mniejsze miejscowości — w każdej z nich znajdziesz firmy, od których wypożyczysz odpowiednią toaletę. Dostawcy mają w asortymencie kabiny o zróżnicowanych parametrach i standardzie. Poza podstawowymi wersjami, które zawierają zazwyczaj muszlę klozetową z deską, podłogę antypoślizgową i podajnik papieru, znajdziesz też kabiny jakości premium, które zawierają wiele dodatkowych udogodnień.

Umywalka

Nowoczesne toalety mobilne zawierają wiele rozwiązań i udogodnień, które wpływają na komfort korzystania z kabiny. Jednym z najważniejszych ulepszeń są umywalki. Są one montowane w samych kabinach lub występują w formie wolnostojących stanowisk do mycia rąk. Zawierają pompkę nożną uruchamiającą przepływ wody, służącą do umycia rąk po załatwieniu potrzeb fizjologicznych.

Akcesoria łazienkowe

Im wyższy standard toalety, tym więcej praktycznych akcesoriów można w niej znaleźć. W kabinach jakości premium znaleźć można zatem podajnik ręczników papierowych oraz zamontowany dozownik mydła. W bogato wyposażonych pomieszczeniach znajdują się też zwykle kosz na śmieci, podajnik nakładek higienicznych na deskę klozetową, lustro oraz dodatkowe oświetlenie z czujnikiem ruchu.

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Niektóre firmy oferują też przenośne toalety przeznaczone dla niepełnosprawnych. To specjalne kabiny, które pozwalają na bezpieczne, wygodne i sprawne załatwianie się. Miejsca te wyróżniają się przede wszystkim wielkością — mają większe rozmiary w porównaniu ze standardowymi kabinami. Przestronne wnętrza pozwalają na komfort korzystania oraz swobodę ruchów osobom z niepełnosprawnością ruchową.

Ponadto w kabinach tego typu znajdują się wzmocnione poręcze umożliwiające stabilne siadanie na sedesie oraz podnoszenie się. Odpowiednio duża deska pozwala też na wygodne załatwianie potrzeb fizjologicznych, bez ryzyka upadku. W toaletach mobilnych dla osób niepełnosprawnych montuje się niskoprofilową podłogę, co umożliwia swobodne wejście o lasce lub wjechanie na wózku do kabiny. Dzięki wspomnianym udogodnieniom z przenośnego WC mogą korzystać osoby poruszające się o lasce, na wózkach inwalidzkich, seniorzy czy chodzący o kulach.

Jeśli interesują Cię praktyczne toalety przenośne Białystok to jedna z wielu miejscowości w Polsce, w jakich usługi oferuje portal Śmieci.eu. Wystarczy, że złożysz zamówienie poprzez stronę internetową, określając swoje zapotrzebowanie, a specjaliści z serwisu przekażą Twoje zapotrzebowanie najlepszej firmie z okolicy, która sprawnie i terminowo zrealizuje zamówienie.