Romantyczne chwile w domkach na wodzie

Romantyczne chwile w domkach na wodzie

Zakochani w sobie ludzie – młode pary albo starsze małżeństwa pragną chwil spędzonych razem z dala od zgiełku dużego miasta. Szukają zatem miejsc, gdzie będzie to możliwe. Jedni wybierają góry, inni z kolei decydują się na pobyt nad jeziorami. W niniejszym tekście przedstawimy tę drugą opcję, ale różniącą się od typowych propozycji dla partnerów.

Pływający romantyczny domek dla dwojga

Okazuje się bowiem, że idealnym rozwiązaniem jest wynajem domku znajdującego się na jeziorze. Czy jest to możliwe? Jak najbardziej! Takie romantyczne obiekty wybudowano np. w Mielnie, na jeziorze Jamno, wzorując się na włoskim pomyśle.

Już na samych zdjęciach prezentują się one przepięknie. Ich znakiem rozpoznawczym są m.in. duże, panoramiczne okna i stylowe oraz, co zaskakujące, prywatna sauna. Ta ostatnia atrakcja szczególnie uprzyjemni pobyt zakochanej parze.

Cumowane jak statki

Romantyczny domek dla dwojga jest dość lekki i jednocześnie cechuje się trwają konstrukcją. Stąd łatwo da się go cumować niedaleko bałtyckiej plaży. Łącznie każda zainteresowana para ma do wyboru aż kilkanaście pływających, sąsiadujących ze sobą eleganckich domków.

Skoro jest tyle tych obiektów, to przecież nie można liczyć na pełną swobodę i romantyczne wieczory z dala od ciekawskich oczu – stwierdzą malkontenci. Szybko jednak zmienią zdanie, jeśli odkryją, że nie ma szans, aby ktokolwiek zajrzał do przez okno. Nie pozwoli na to odpowiedni projekt całości.

Co znajduje się w środku?

Wysoki standard i nowoczesność – tym zachęcają producenci pływającego, romantycznego domku. Jesteście ciekawe, czego spodziewać się po przekroczeniu progu tego typu mieszkania? Na pewno zaskakujący okaże się salon połączony z kuchennym aneksem. Co więcej, nie brakuje sypialni, łazienki, a nawet tarasu na dachu.

Pozytywne wrażenie wzmacnia wspomniana sauna, kominek w stylu rustykalnym oraz klimatyzacja. Romantyczny domek dla dwojga wyposażono również w hamak, ekspres do kawy, wannę z hydromasażem i masujące fotele! Nic dziwnego, że to wyjątkowe, wymarzone miejsce, w którym można przyjemnie spędzić walentynkowy wieczór, rocznicę ślubu czy wolny weekend.

Sam koszt zależy od okresu wynajmu. Poza sezonem należy zapłacić kilkaset złotych za dobę, nie martwiąc się, że dopadnie nas choroba morska. Ten romantyczny domek tylko trochę się buja, gdy zerwie się silniejszy wiatr.