Laser frakcyjny – kiedy warto umówić się na taki zabieg?

sayw (9).jpg

Laser frakcyjny to popularny zabieg kosmetyczny, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na swoje właściwości poprawiające ogólną kondycję skóry. Jest to nieinwazyjny zabieg, który polega na wykorzystaniu technologii laserowej do poprawy kondycji skóry. W tym artykule przyjrzymy się zaletom stosowania lasera frakcyjnego oraz procedurze i procesowi regeneracji.

Jak szybko i skutecznie poprawić wygląd skóry?

Laser frakcyjny w Katowicach to niezwykle popularny zabieg, który w ostatnim czasie cieszy się ogromnym powodzeniem wśród pań, które chcą poprawić wygląd skóry. Dzięki temu, że wiązki lasera wnikają w głąb w skóry, już po pierwszej wizycie panie mogą zauważyć znaczną poprawę w wyglądzie skóry.

Jakich efektów można spodziewać się po tego typu zabiegach?

Przede wszystkim panie mogą cieszyć się piękną, widocznie odmłodzoną skórą. Laser frakcyjny ponadto redukuje przebarwienia, redukuje zmarszczki, likwiduje bruzdy, poprawiona jędrność skóry; redukuje widoczność blizn, zmniejsza rozstępy i cellulit, a także wygładza wiotką skórę. Stosowany może być na różnych partach ciała. Na tego typu zabieg zgłaszają się coraz młodsze panie, które chcą zachować piękną skórę przez wiele lat.

Laser frakcyjny w Katowicach – jak działa?

Laser frakcyjny działa poprzez tworzenie mikroskopijnych ran na skórze, co wyzwala naturalną reakcję organizmu na gojenie. Technologia laserowa zastosowana w zabiegu celuje w głębsze warstwy skóry, stymulując produkcję kolagenu i elastyny, białek niezbędnych do zachowania zdrowej i młodej skóry.

Energia lasera jest dostarczana w sposób frakcjonowany, co oznacza, że ​​tylko ułamek skóry jest leczony na raz, pozostawiając nienaruszoną otaczającą skórę. Pozwala to na szybsze gojenie i minimalny czas rekonwalescencji. Warto umówić się do dobrego gabinetu medycyny estetycznej, w którym to specjaliści ułożą plan zabiegów z wykorzystaniem lasera frakcyjnego.